Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví

09.09.2020 18:31

Vážení zákonní zástupci našich žáků, milí žáci,

vyhlášením mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví jsou od čtvrtka 10. 9. 2020 povinné roušky (zakrytí nosu a úst) ve všech vnitřních prostorách všech budov, tedy i škol. Pro nás ve školách to znamená, že všichni (žáci, zaměstnanci, cizí osoby) budou ve společných prostorách školy (chodby, šatny, WC, jídelna pokud osoby neobědvají, ...) nosit ochranné roušky. Ve třídách při výuce roušky povinné nejsou. Dále se budeme snažit zachovávat odstupy a bude pravidelně probíhat dezinfekce povrchů.

Děkuji za součinnost s námi.

Pevně věřím, že při dodržení těchto nařízení a při osobním zodpovědném chování nás všech se celková situace s koronavirem zlepší.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode