Mladý zahrádkář 2018 - okresní kolo

24.04.2018 22:47

V pondělí 23. 4. 2018 proběhlo na naší škole opět další okresní kolo soutěže Mladý zahrádkář - 2018.
Zúčastnilo se ho celkem 40 žáků 4. - 9. ročníku základních škol a odpovídajících ročníků gymnázia - Masarykova ZŠ Dolní Roveň, ZŠ Holice Holubova, ZŠ Holice Komenského, ZŠ Horní Jelení a Gymnázium Holice.
Postoupili vítězové jednotlivých kategorií školních kol - mladší žáci (4. - 6. ročník) a starší žáci (7. - 9. ročník).
Čekal je vědomostní test (vypracovávaný na PC) - 20 otázek pro mladší žáky a 40 otázek pro starší žáky, následovala "poznávačka" rostlin - 30 vzorků pro mladší žáky a 40 vzorků pro starší žáky.
Vítězové obou kategorií - Libuše Beránková (ZŠ Holice Komenského) a Dorothea Malinská (MZŠ Dolní Roveň) se zúčastní národního kola, které se uskuteční 15. - 17. 6. 2018 v Šumperku.
Blahopřejeme vítězkám a děkujeme všem ostatním za účast a reprezentaci jejich školy.

Také děkujeme místní organizaci ČZS Dolní Roveň za organizaci okresního kola a Územnímu sdružení ČZS Pardubice za záštitu této akce.

Jménem pořadatelů Mgr. Jana Sevránková, MZŠ Dolní Roveň

2018 Mladý zahrádkář okresní kolo.pdf (420677)