Mladý zahrádkář 2019 - okresní kolo

30.04.2019 09:17

V pondělí 29. 4. 2019 proběhlo na naší škole další okresní kolo soutěže Mladý zahrádkář.


Zúčastnilo se ho 29 žáků 4. - 9. ročníku základních škol - Masarykova ZŠ Dolní Roveň, ZŠ Holice Komenského a ZŠ Horní Jelení.
Čekal je vědomostní test na PC a "poznávačka" - 30 vzorků pro mladší žáky a 40 vzorků pro starší žáky.
Tentokrát se všechny tři zúčastněné školy ocitly "na bedně", ale první byl vždy jen jeden, tedy jedna... V mladší kategorii (4.-6. roč.)Marie Popilková (ZŠ Horní Jelení) a ve starší kategorii (7.-9. roč.) již po páté v pořadí (!!!) Dorothea Malinská (MZŠ DR). Obě se zúčastní národního kola, které se uskuteční v červnu v Praze.
Blahopřejeme vítězkám a děkujeme všem ostatním za účast a reprezentaci jejich školy.Také děkujeme místní organizaci ČZS Dolní Roveň za organizaci okresního kola a zakoupení cen a Územnímu sdružení ČZS Pardubice za záštitu celé akce.

Jménem pořadatelů Mgr. Jana Sevránková, MZŠ Dolní Roveň

Fotografie použita dle Creative Commons Richard George Davis  Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode