Mladý zahrádkář 2019 - okresní kolo

30.04.2019 09:17

V pondělí 29. 4. 2019 proběhlo na naší škole další okresní kolo soutěže Mladý zahrádkář.


Zúčastnilo se ho 29 žáků 4. - 9. ročníku základních škol - Masarykova ZŠ Dolní Roveň, ZŠ Holice Komenského a ZŠ Horní Jelení.
Čekal je vědomostní test na PC a "poznávačka" - 30 vzorků pro mladší žáky a 40 vzorků pro starší žáky.
Tentokrát se všechny tři zúčastněné školy ocitly "na bedně", ale první byl vždy jen jeden, tedy jedna... V mladší kategorii (4.-6. roč.)Marie Popilková (ZŠ Horní Jelení) a ve starší kategorii (7.-9. roč.) již po páté v pořadí (!!!) Dorothea Malinská (MZŠ DR). Obě se zúčastní národního kola, které se uskuteční v červnu v Praze.
Blahopřejeme vítězkám a děkujeme všem ostatním za účast a reprezentaci jejich školy.Také děkujeme místní organizaci ČZS Dolní Roveň za organizaci okresního kola a zakoupení cen a Územnímu sdružení ČZS Pardubice za záštitu celé akce.

Jménem pořadatelů Mgr. Jana Sevránková, MZŠ Dolní Roveň

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode