Mobilní dopravní hřiště

06.06.2022 08:28

Ve čtvrtek 2. 6. 2022 měli žáci 1. stupně možnost si vyzkoušet pohyb na dopravním hřišti, které nám zapůjčila a instalovala SPŠ automobilní Holice. Žáci nižších ročníků si zopakovali pohyb po chodníku i samotnou jízdu po připravené dráze. Někteří žáci vyšších ročníků se na připravenou dráhu pustili s velkým elánem, ale dopouštěli se dopravních přestupků. Tady se ukázala profesionalita instruktorů, kteří ihned na přestupek upozornili a chybu vysvětlili. Tato akce byla pro žáky velkým přínosem, protože simulovala pohyb v silničním provozu. Velký dík patří SPŠ automobilní Holice, která nám tuto akci umožnila. J. Vocl, garant dopravní výchovy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode