Modely hydraulického zařízení

23.11.2020 08:56

V době distanční výuky trávili žáci mnoho času u počítače. Proto bylo naším cílem zaměstnat je i jinak. Osmáci dostali za dobrovolný úkol vytvořit model hydraulického zařízení jako praktické završení učiva o Pascalově zákonu. Využili všech dostupných materiálů a vlastní fantazie, někdy pomohli rodiče a výsledky jsou vskutku bezvadné, jak se můžete přesvědčit na videích. Chce to jen trošku trpělivosti, některá z nich se delší dobu načítají, ale stojí to vskutku za to.

Je vidět, že kromě nadání na fyziku mají naši žáci i jedinečný smysl pro humor.

Děkuji všem, kteří se dobrovolného úkolu chopili s šikovností sobě vlastní, i těm rodičům, kteří byli dětem nápomocni. Nahlédněte do fotogalerie.                                                                                                               Mgr. Ivana Šmaterová

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode