Možnost stravování ve škole pro žáky s distanční výukou

11.10.2020 16:47

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k tomu, že distanční výuka je od tohoto školního roku povinná a jedná se jen o jinou formu výuky, vzniká žákům vyučujícím se z domova nárok na školní stravování.  Žáci, kteří budou mít tedy zájem se přijít do školy při distanční výuce naobědvat, tak budou moci učinit od úterý 13. 10. 2020 za těchto podmínek:

- rodiče musí žákům přihlásit oběd (třídám na distanční výuce vždy obědy automaticky odhlásíme) a to vždy nejpozději do 13 hodin na následující den; na úterý tedy do 13 h v pondělí

- musí přijít na oběd v době, kdy tam nejsou jiní strávníci (opatření ministerstva) – tuto dobu žákům určíme na základě počtu těchto zájemců o oběd a sdělíme vám ji, jakmile to bude možné

Pokud bude střídavá výuka na druhém stupni základních škol pokračovat ve stejné režii, jak bylo školám sděleno v pátek 9. 10. 2020, budou na distanční výuce v týdnu od 19. 10. 2020 třídy 6., 8. A a 9.

S přáním pevného zdraví a pohodových dnů vám všem

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode