Návrat žáků 1. stupně v rotacích

07.04.2021 00:31

Vážení rodiče, milí žáci,

v úterý 6. 4. 2021 bylo na jednání vlády rozhodnuto, že se do školy vrátí v rotacích žáci 1. stupně. Žáci jednotlivých tříd se tedy vystřídají po týdnu.

V týdnu od 12. 4. se do naší školy vrátí žáci 1., 3. a 5. A třídy, ostatní třídy budou pokračovat v distanční výuce. V dalším týdnu, tedy od 19. 4. do 23. 4. se do školy vrátí žáci 2., 4. a 5. B třídy a zase ostatní třídy se budou vyučovat distančně.

Žáci prvního stupně se budou muset při příchodu do školy dvakrát týdně testovat antigenními testy, které zajistila správa hmotných rezerv. Půjde o šetrné testování, kdy se vzorky odebírají jen z přední části nosu. Negativní test bude podmínkou vpuštění žáka do školy. Testy ani podrobnosti k testování zatím škola nemá.

Přeji všem dobré zdraví a dostatek optimismu.

Milé děti, těšíme se na vás. :)

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode