Návrat žáků 2. třídy po karanténě do školy

20.01.2021 19:43

Vážení rodiče druháčků, 

karanténa většiny Vašich dětí skončí v pondělí 25. 1. 2021. Vaše děti, které byly v karanténě (pět dětí ze třídy nemuselo v karanténě v období 15. – 25. 1. být), se při návratu do školy musí prokázat negativním výsledkem testu na covid-19. Pro zjednodušení vám tedy na web vkládám do aktualit čestné prohlášení, že Vaše dítě absolvovalo test na covid-19 s negativním výsledkem, které SMS s výsledkem testu nahradí. Toto vyplněné čestné prohlášení musí váš syn/dcera při návratu do školy mít, jinak nebude moci být do školy puštěno (nařízení hygieny).

Děkuji předem za pochopení a spolupráci.

Přeji všem hlavně pevné zdraví.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Čestné prohlášení o negativním výsledku testu

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode