Návštěva Integrované střední školy technické ve Vysokém Mýtě

12.12.2019 11:00

Dne 27. 11. 2019 jsme se my – osmáci a deváťáci - vypravili na návštěvu Integrované střední školy technické ve Vysokém Mýtě. Paní ředitelka a zástupci jednotlivých oborů nás shromáždili ve velké školní jídelně, poskytli nám občerstvení a povídali nám o chodu školy, možnostech studia i následného uplatnění v praxi.

Poté jsme byli rozdělení do čtyř skupin. Na starost si nás vzaly místní studentky, které nás vodily po jednotlivých stanovištích. U čalouníků jsme si zkusili šití, u autoopravářů jsme zhlédli ukázky svařování, podívali jsme se u lakýrníků, jak se míchají barvy, viděli jsme robota v akci. Na vlastní kůži – a to doslova – jsme si zkusili tetování neškodnými barvami.

Dopoledne se nám moc líbilo a pořadatelům děkujeme za příjemně strávený čas.

 

Julie Kindová, redaktorka časopisu Roveňské oko

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode