Návštěva Vědecké knihovny v Hradci Králové

29.04.2022 14:34

Ve středu 27. 4. 2022 se žáci osmé třídy a devátých ročníků zúčastnili exkurze ve Vědecké knihovně Hradec Králové, kde na ně čekalo spoustu zajímavých úkolů rozvíjejících čtenářství a čtenářskou gramotnost, které si pro ně připravili studenti Pedagogické fakulty. Žáci naší školy se rovněž seznámili s prostředím knihovny a vyzkoušeli si vyhledávání literatury v databázi. Všichni se aktivně zapojili do programu a s chutí plnili zadané úkoly na jednotlivých stanovištích. Některým se v knihovně líbilo natolik, že by ji chtěli navštěvovat pravidelně i ve svém volném čase. Děkujeme MAS Holice, která pro naše žáky tuto akci zajistila a též zafinancovala. Mgr. M. Záplatová, garant akce

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode