Netradiční rozloučení s žáky 9. třídy

01.07.2021 13:37

V sobotu 26. 6. se uskutečnilo neformální rozloučení s žáky 9. třídy v areálu SDH na Horní Rovni. Žáci měli připravený kulturní program (hudební a taneční vystoupení) pod vedením své třídní učitelky Mgr. Lenky McGrath. Třídní učitelka potom představila přítomným divákům své vycházející žáky zajímavou charakteristikou každého z nich a spojenou se zajímavou a vtipnou prezentací. Žáci poděkovali přítomným učitelům a zaměstnancům školy, následoval společný neformální tanec a poté i tanec s rodiči. Oficiálním zakončením této akce bylo vypuštění "lampionků štěstí" a nádherný ohňostroj. Dále následovala volná zábava a focení ve fotokoutku.

Poděkování patří obecnímu úřadu za propůjčení areálu, žákům 9. třídy a třídní učitelce za vydařenou akci, obětavým členům SRPD a SDH za realizaci a obsluhu, sponzorům, kteří podpořili tombolu, rodičům a všem přítomným, v neposlední řadě i výborným DJ M. Šándorovi a R. Shejbalovi.

Nahlédněte do fotogalerie.

sdhhorniroven.rajce.idnes.cz/Netradicni_rozlouceni_devataku

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode