Noc ve škole!

23.06.2019 14:23

Na pátek si školní družina -  1. a 3. oddělení připravila pěkný program s přenocováním ve škole. Sešli jsme se odpoledne kolem páté hodiny, nejprve nachystali spaní, prvňáci spali v tělocvičně a třeťáci ve své třídě. Následovala šipkovaná na Prašku a hledání pokladu, opékání buřtů, zpívání s kytarou. Po desáté hodině jsme vyrazili do alejky na noční hru Bludičky, děti hledaly s baterkami schovaná slova na stromech a musely z nich složit přísloví. O půlnoci následovala stezka odvahy na hřbitov, kde se každý odvážlivec musel u rozsvíceného melounu podepsat. Prvňáci po pohádce krásně usnuli, ale třeťákům to trvalo trochu déle, proto vzbudit je na ranní rozcvičku bylo nad lidské síly. Po výborné snídani jsme si uklidili, vyhodnotili soutěže a předali pamětní listy. Kolem deváté hodiny jsme se rozešli domů.  Všechny děti byly úžasné. Moc děkujeme rodičům za spoustu dobrot, které nám přivezli do školy.  

                                                                           Daša Vachová, Irena Kaštánková                                                                              

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode