Obrovský úspěch našeho žáka

15.11.2018 23:48

Ocenění Mladý talent Pardubického kraje je program podpory nadaných žáků, který vyhlašuje odbor školství Krajského úřadu Pardubického kraje. Cenu, na jejíž udělení předkládá návrh škola, získávají žáci základních a středních škol, kteří dosáhli vynikajících úspěchů v některém z oborů sportovním, humanitním, přírodovědném, uměleckém nebo technickém. Je pro nás velkou ctí poblahopřát Pavlu Slezákovi ze 7. třídy naší školy k získání tohoto ocenění v uměleckém oboru.  Pavel, jako žák Základní umělecké školy Karla Malicha Holice, sklízí již řadu let velké úspěchy na poli hudby. Všichni Pavlovi přejeme, aby s hudbou zažíval v životě hodně radosti, a aby se mu vše velmi dobře dařilo.                                Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode