Odpolední turistický výlet ŠD

19.10.2021 11:48

Na pátek 15. 10. odpoledne jsme si naplánovali turistický výlet. Autobus nás dovezl k rybníku Hluboký a odtud jsme již pokračovali pěšky lesní cestou na Zámeček do Vysokého Chvojna. Cestu asi 4 km jsme zvládli pohodově a těšili jsme se na oboru plnou divoké zvěře. Děti nesly v batůžku zvířátkům suché pečivo. Když jsme tam dorazili, zvířata byla dost nakrmena a moc si toho od nás nevzala. Pečivo jsme jim tam tedy nechali na další krmení. Velmi příjemné pro nás bylo to, že jsme si mohli v restauraci Zámeček koupit malé občerstvení. Potom nás pan řidič ještě dovezl k oboře bizonů, ale byl tam jen jeden. Počasí nám přálo, výlet se vydařil, bylo to fain. D. Vachová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode