Odpolední výlet ŠD1 ke Dni dětí

02.06.2022 08:12

Den dětí jsme odpoledne ve školní družině s prvním oddělením oslavili trochu jinak. Po obědě jsme odjeli vlakem do Moravan. Na nádraží na nás čekal pan Drábek a ukázal dětem "muv" – motorový univerzální vozík a strojní vytahovák pražců, všechny děti si také prohlédly pracovní kabinu. Potom jsme se vydali na Duhové jezero. Bylo pěkné počasí, sluníčko opravdu hřálo, a tak se některé děti i smočily ve vodě. Hráli jsme různé hry, nechyběl ani schovaný poklad. U jezera se nám moc líbilo, ale museli jsme spěchat na zpáteční vlak. Vachová Daša, Drábková Eva

                                                        

 

                                                                                

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode