Odpolední výlet školní družiny

13.04.2018 15:39

Ve čtvrtek 12. dubna se konal zápis našich budoucích prvňáčků, a tak jsme s dětmi ze školní družiny vyrazili na výlet. Objednali jsme si návštěvu u chovatele šelem ve Chvojenci. Byl to úžasný zážitek, tolik šelem najednou nemají ani někde v pravé zoo. Nejkrásnější byl tříletý tygr bengálský se jménem Tatum, který opravdu není v žádné zoo, ale krásné byly i další šelmy - král zvířat lev bílý, lvice (bohužel byla zavřená, protože čeká mláďata), americká puma, lvíčí mláďata, rys ostrovid a pravý vlk. Nakonec jsme si prohlédli krásné kladrubské koně. Samozřejmě nechyběla i slíbená zmrzlina v cukrárně v Holicích.                                                            

Vachová Daša

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode