Olympiáda v Holicích

05.06.2018 16:00

Dne 4. 6. 2018 začala Olympiáda žáků škol holického regionu a hned první den byl pro nás úspěšný. Máme 1. bronzovou medaili! Družstvo dívek obsadilo naprosto nečekaně 3. místo ve volejbale. Dívky z týmu Eliška Kopová, Štěpánka Johanová, Dorča Malinská, Terka Melcová, Bára Brandová, Lucka Slezáková, Míša Hrochová a Terka Michálková daly do všech utkání naprosto všechno. Nejen touha vyhrát, ale i radost ze hry byla vidět ve všech 4 zápasech, která děvčata odehrála a která je hnala vpřed. Blahopřejeme!

Toho dne se ale též družstvo chlapců zúčastnilo na stadionu v Holicích fotbalového zápasu. Počasí bylo pěkné, teplé a výsledky skvělé. Ve složení Adam Mikuláš, Michal Chocholouš, Radek Šafránek, Míra Hemer, Patrik Výborný, Patrik Pinkas, Michal Kosina, Adam Hvězda, Filip Podaný a Adam Hvězda zahráli kluci výborně a obsadili krásné 3. místo. Gratulujeme!

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode