Oslavy 85. výročí Masarykovy základní školy

25.09.2018 08:04

V sobotu 22. 9. se konal na naší škole Den otevřených dveří u příležitosti 85. výročí otevření základní školy, o jejíž založení se zasloužil náš rodák a tehdejší ministerský předseda František Udržal. Součástí sobotních oslav bylo odhalení základního kamene, v němž je zazděna věnovací listina, kterou podepsal prezident T. G. Masaryk a také jeho dcera Alice Masaryková. Během tohoto programu zaznělo mnoho krásných přání naší škole z úst čestných hostů, zarecitovali a zazpívali naši žáci. Program obohatil i hudební orchestr BAŠAPA. Po té byla škola otevřena pro širokou veřejnost a k vidění toho bylo opravdu mnoho. Kdo měl zájem, mohl si zakoupit brožuru o historii školy. Návštěvníci se mohli sejít v jídelně školy, popovídat si a zavzpomínat na školní léta u šálku kávy, napečených čerstvých buchet a mnoha jiných dobrot. Moc si vážíme všech zúčastněných a děkujeme všem za podporu. Mgr. J. Balášová, zástupkyně ředitelky školy

www.novinky.cz/vase-zpravy/pardubicky-kraj/pardubice/3987-52427-slavnost-zakladniho-kamene-v-dolni-rovni.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode