Pasování na čtenáře

24.05.2022 20:47

A je to tady! Žáčci prvních tříd, kteří ještě před devíti měsíci sotva znali některá písmenka, jsou opravdoví čtenáři. Jejich pasováním ve středu 18. května to potvrdil samotný král Ota I.

Nejprve nás přivítala knihovnice p. Eva Machačová. Seznámila nás s provozem knihovny a možnostmi výpůjček zajímavých knih. Následovaly krátké básničky a konečně vytoužené pasování již zmiňovaným králem Otou I. (p. uč. Tužilem). Naši čtenáři dostali čtenářské deníky, aby měli přečtené knihy kam zapsat.

Všem se nám akce líbila a děkujeme všem za hezký průběh. Mgr. L. Louženská                                                                                                                                          

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode