Plošné testování ve školách

22.11.2021 21:50

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví u nás ve škole dnes proběhlo plošné testování na onemocnění covid-19. Jsme všichni moc rádi, že se neobjevil žádný pozitivní výsledek testu a můžeme tedy vyučovat stále všechny třídy prezenční formou. Další plošné testování proběhne ve třídách opět v pondělí 29. 11. Testování vždy proběhne na začátku první vyučovací hodiny resp. v případě absence žáka první den příchodu do školy. Testování probíhá antigenními testy, které byly pro testování využívány již dříve a neúčastní se jich žáci, kteří onemocnění covid-19 prodělali (180 dní).

Dle aktuálního sdělení MZČR bude pravděpodobně plošné testování pokračovat i v dalších týdnech.

Jelikož se výskyt pozitivního výsledku testu nedá do budoucna vyloučit, je třeba být připraveni na distanční výuku v době vynucené karantény.

Děkuji Vám za pochopení současné nelehké situace a přeji všem hlavně pevné zdraví a vše dobré.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode