Poděkování a PF 2022

18.12.2021 01:34

Rok 2021 byl velmi atypický. Událo se v něm hodně změn, které bylo třeba přijmout a zvládnout, prakticky nic v něm nebylo úplně normální. Mnohé se bylo třeba učit, mnoho trpělivosti nejen při videokonferencích muselo být hlavně ze strany učitelů projeveno. Snad si prožitím složitého období v současné době všichni, učitelé i žáci, více váží toho, že se zase mohou při výuce setkávat ve škole. Celkově je rok 2021 úspěšně téměř za námi a my si z něj odnášíme nové zkušenosti, ale i poučení, že nového ve škole je netřeba se bát, když se každý sám za sebe snaží a kolektiv školy i rodiče našich žáků drží pohromadě.

Velmi ráda bych tady na webových stránkách školy poděkovala všem zaměstnancům školy za poctivou a odpovědnou práci, své zástupkyni za výbornou spolupráci, zřizovateli školy OÚ Dolní Roveň za podporu a pomoc a všem partnerům a přátelům školy za sounáležitost se školou.

Vám, milí žáci a vážení rodiče, děkuji za spolupráci s námi, za Vaši aktivitu, důvěru, rodičům mnohdy za obrovské úsilí, které věnovali svým dětem při distanční výuce a celkově za podporu školy. Velmi si jí vážíme.

Na úplný závěr mi dovolte, abych Vám všem popřála krásné a pohodové Vánoce a připojuji PF do roku 2022, které vytvořili naši žáci.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode