Podzimní výstava zahrádkářů

23.09.2021 14:41
Po nucené odmlce způsobené onemocněním Covid-19 se o uplynulém víkendu opět konala podzimní výstava Českého zahrádkářského svazu v Dolní Rovni. Návštěvníky čekala expozice v sále a tělocvičně místní sokolovny a stánky několika prodejců v přízemí sokolovny.
O výzdobu vestibulu, schodiště a tělocvičny se jako vždy postarali žáci naší školy i školní družina. Protože se celkem půl roku nemohla vyučovat výtvarná ani pracovní výchova, chybějící výtvarná díla doplnily fofografie rozkvetlých oken nebo zahrádek.
V neděli odpoledne přišli zahrát členové hudebního souboru BaŠaPa, který patří pod ZUŠ Karla Malicha Holice.  Soubor vznikl před lety z žáků naší školy a  každoročně se doplňuje o nové hudebníky.  Zahráli pestrý repertoár - od lidovek až po moderní písničky a sklidili zasloužený potlesk.
Děkuji všem, kteří na výstavu poskytli nějaký materiál (obrázky, dýně, fotografie...). Velké poděkování patří hlavně žákům devátých tříd, kteří se postarali o její instalaci i následný úklid.
Snad se stejně vydaří i výstava vánoční.
Mgr. Jana Sevránková a Zdeněk Mašek, 8. roč. (BaŠaPa)

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode