Pomáháme ještě jednou

09.03.2018 14:14

Tentokrát jsme se rozhodli pomoci na základě naléhavého mailu kočičímu útulku na Vysočině. Paní majitelka nás opravdu moc prosila o pomoc, a tak jsme se obrátili s výzvou na žáky, zaměstnance i rodiče. Kdo se chtěl zúčastnit a podpořit dobrou věc, přinesl peníze nebo granule či jiné pamlsky. Podařilo se nám vybrat 4 110 Kč, které jsem do útulku poslala. Granule a pamlsky odvezli ochotní rodiče. Druhý den jsme obdrželi certifikát z útulku s poděkováním.                                                                                        

Děkujeme všem, kteří podpořili dobrou věc, a věřme, že vybrané peníze a dobrůtky budou předány těm, komu byly určeny – kočičkám, které nemohou za své nezodpovědné majitele.                                                                                                                                                                    Mgr. J. Balášová

                                                                                                      

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode