Poprázdninové změny na malé škole

21.03.2018 21:38
  • Mám velkou radost, že mohu napsat informaci o zavedení elektronického vrátného s kamerou na malé škole. Vstupní terminál se nachází hned vedle vchodových dveří a jsou na něm čtyři tlačítka podle místa, kam bude návštěva zvonit - 1. patro-třídy, přízemí-třídy, ŠD1, ŠD2. Ve všech čtyřech třídách a v obou odděleních družiny jsou další terminály, na kterých zaměstnanci uvidí, kdo je u vchodových dveří a buď návštěvě po rozhovoru otevřou nebo vykomunikují to, jaké má návštěva přání (například pustit žáka ze školní družiny). Pevně věřím, že zařízení zvýší bezpečnost našich žáků (Vašich dětí) a zjednoduší velmi pouštění žáků ze školní družiny.
  • Během jarních prázdnin byly díky součinnosti se zřizovatelem školy - Obecním úřadem Dolní Roveň zabudovány do 1. a 4. třídy (obě třídy v přízemí) větrací průduchy. Tyto průduchy mají zabezpečit větší cirkulaci vzduchu v obou třídách a zlepšit tak jeho kvalitu. Věříme, že se tím také časem zbavíme zápachu, který se v přízemí malé školy vyskytoval.
  • A třetí informace z malé školy se týká přestěhování interaktivní tabule z počítačové učebny, kde byla téměř nevyužitá, do 2. třídy. I toto opatření jistě přinese své "ovoce" v podobě nadšených dětí, které budou mít výuku ještě atraktivnější.
                                                               Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode