Portál proskoly.cz

11.12.2019 11:25

Vážení rodiče,

zajistili jsme pro vaše děti, ale i pro vás, přístup na portál www.proskoly.cz.

Tento portál nabízí ucelenou řadu výukových testů, sociometrických dotazníků, pracovních listů, kvízů a formulářů pro mateřské, základní a střední školy. Veškeré materiály jsou dostupné z každého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu připojeného k internetu.

Jedná se o nástroj, který pomáhá žákům s učením a osobním rozvojem, učitelům poskytuje silný doplněk výuky a pro rodiče je zdrojem domácí přípravy a přehledu o schopnostech dítěte. Uvnitř jsou připraveny stovky testů, on-line dotazníků obsahujících několik tisíc otázek přehledně rozdělených do tematických  okruhů.

Věříme, že portál budete se svými dětmi využívat a že se stane užitečným pomocníkem při přípravě do školy a při dalším vzdělávání našich dětí.

                                                          Vedení školy

Aktivní škola.pdf 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode