Prázdninový den ve školní družině 30.10.

31.10.2018 15:01

Ráno jsme se scházeli od 6.30 hod. ve škole. Kdo měl zájem, vyrobil si malou sovičku na špejli, ostatní si hráli v tělocvičně. Po společné svačince – tradiční párek v rohlíku, jsme se vydali autobusem na výlet do národního hřebčína do Kladrub nad Labem. Procházkou jsme došli na pastvinu, ale moc koníčků tam nebylo. Ve stájích jsme viděli nádherné kladrubské koně i vraníky. V kočárovně nás překvapily krásné kočáry z pohádek i kočáry prezidenta T.G.Masaryka. Provázela nás docela přísná paní průvodkyně, ale zase jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí.

Myslím, že jsme si celý den hezky užili.                                                             Vachová Daša

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode