Prázdninový den ve školní družině

30.10.2021 19:10

Školní družina byla ve středu 27. 10. otevřena od 6:30 hodin pro všechna tři oddělení. Postupně jsme se scházeli a kdo chtěl, tak si vyráběl třeba netopýra, pavouka nebo strašidélko. Komu se nechtělo tvořit, mohl si zahrát  v tělocvičně vybíjenou. V 9 hodin jsme odjeli autobusem do Pardubic do Muzea kouzel, kde na nás čekal kouzelník Standa. Po zajímavém kouzelnickém představení si děti mohly zakoupit malá kouzla. A na co jsme se ještě po představení těšili? Na něco dobrého u McDonalda! Procházkou jsme došli k řece, kde jsme nakrmili kachny. Potom jsme jeli zpátky do školy. Tento den jsme ukončili v 15 hodin a myslím, že jsme si ho moc hezky užili. Bylo nás celkem 48.                                                                 Vachová Daša, vedoucí vychovatelka

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode