Prázdninový velikonoční den ve školní družině

20.04.2019 21:33

Prázdninový velikonoční den ve školní družině byl opravdu super! Ráno jsme se postupně scházeli ve škole, některé děti si vyrobily slepičku z papíru, jiné si zahrály vybíjenou v tělocvičně a připravily si tradiční svačinku - párek v rohlíku. O půl deváté jsme odjeli do záchranné stanice Pasíčka do Proseče, kde na nás čekaly příjemné paní průvodkyně a ukázaly nám všechna zvířátka ve stanici. Viděli jsme např. papoušky, krkavce Káju, sojku, straku, lišku, orla, jezevce a mnoho dalších. Pak jsme se vydali na pěší túru do skal - do skalní rokle Pivnice,  kde jsme viděli zajímavé skalní útesy i malého netopýra a na závěr jsme vyšplhali obrovský kopec. Bylo to náročné, ale děti byly úžasné a celý den jsme si pěkně užili.      Vachová Daša

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode