Představení divadelní hry našeho bývalého žáka

10.02.2019 19:27

V sobotu 2. 2. se v sále místní sokolovny uskutečnilo představení již druhé divadelní hry z pera našeho bývalého žáka, Honzy Bolehovského, v současné době studenta Pedagogické  fakulty Univerzity Hradec Králové.
Svou první hru napsal a nacvičil ještě jako žák naší základní školy se svými spolužáky, tuto druhou  se svými spolužáky jako student posledního ročníku gymnázia v Pardubicích.
Sál sokolovny byl plný a všichni herci byli odměněni zaslouženým potleskem. A také se proslechlo, že je napsaná již hra třetí...
Takže, Honzo, přejeme hodně úspěchů při studiu a hodně diváků při představeních... :-)
Mgr. Jana Sevránková, bývalá třídní učitelka