Prevence s Policií ČR

05.02.2019 20:57

Ve čtvrtek 31. 1. čekalo třeťáky a čtvrťáky kromě vysvědčení ještě jedno překvapení. Navštívila nás por. Bc. komisař Jana Drtinová, pracovnice Policie ČR. Žáci si společně s ní zopakovali dopravní předpisy a připomněli si, jak se mají chovat v silničním provozu - jako chodci v obci i mimo obec, jako cyklisté nebo jako cestující v autě či v hromadné dopravě. Děti byly hodně aktivní, spolupracovaly velice dobře, za což byly p. komisařkou chváleny. Žákům jsme připomněli, že své znalosti musejí v silničním provozu používat a měli by se chovat velice pozorně a obezřetně. Děkujeme p. Drtinové za výbornou práci s našimi dětmi. Mgr. M. Pekárková

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode