Preventivní programy pro malou školu

08.02.2020 19:19

16. 1. se konal v sokolovně naučný, preventivně - výchovný program pod názvem Přichází zákon. Žáci se dozvěděli zajímavé informace o vzniku života na Zemi. Program byl doplněn výchovnými vstupy, které se týkaly vztahů mezi žáky. 

7. 2. se žáci 2. a 3. ročníku účastnili preventivně – výchovného programu PPP Ústí n. Orlicí – Tajuplný ostrov. Pod vedením zkušených lektorek si zopakovali zásady slušného chování, zahráli si interaktivní hry, vyslechli poučnou pohádku o zvířátkách, diskutovali o závislostech na kouření a alkoholu. Žáci se zábavnou formou dozvěděli mnoho důležitých informací pro svůj život. Výchovné programy jsou připravené i pro další ročníky, termíny najdete na webu školy v plánu akcí.

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode