Příprava na přijímací zkoušky začíná

11.05.2020 23:22

Po dvou měsících od uzavření škol se konečně vrátí žáci 9. třídy připravující se na přijímací zkoušky do naší školy. Prezenční výuka, jejímž smyslem je právě příprava na přijímací zkoušky, bude probíhat vždy v úterý a ve čtvrtek od 12. 5. do 4. 6. 2020. Přijímací zkoušky na střední školy se konají v pondělí 8. 6. 2020. Věříme, že intenzivní výuka matematiky a českého jazyka žákům pomůže k úspěšným výsledkům a žákům otevře cestu na vysněnou střední školu.

Naše škola se musela na příchod žáků dobře připravit. Třída s vydezinfikovaným nábytkem a lavicemi umístěnými tak, aby byl dostatečný odstup žáků sedících po jednom v lavici, to je jen část příprav. Obecní úřad Dolní Roveň vyhověl naší žádosti a daroval nám dva pěkné stojany na dezinfekci a 10 l kvalitní dezinfekce k tomu.  ADA International s. r. o. Holice nám darovala dávkovače na dezinfekci, Krajský úřad Pardubice nám daroval jednorázové ochranné roušky. Škola zakoupila bezkontaktní teploměr a další dezinfekční prostředky na úklid. Ještě poučit o bezpečném chování zaměstnance a žáky a jde se na to. Už se těšíme!

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode