Přírodovědný a Matematický klokan

04.12.2020 09:56

V průběhu listopadu proběhly na naší škole online soutěže Přírodovědný a Matematický klokan.

Přírodovědný klokan byl určen pouze pro žáky 8. a 9. ročníku. Soutěžilo 20 dětí.

Matematický klokan byl vyhlášen pro žáky 3. – 9. ročníku a je rozdělen do 4 kategorií: Cvrček, Klokánek, Benjamín a Kadet. Této soutěže se zúčastnilo 128 žáků. V  této soutěži jsme zaznamenali veliké úspěchy v krajském kole, a to v kategorii Cvrček a Klokánek.

V kategorii Cvrček se na krásném 1. děleném místě umístili: Šťásek Denis a  Kaplan Jan ze 3. třídy, Machač František a Schmeiserová Ema ze 4. třídy.   

2. místo získaly Herbstová Natálie a Veselá Natálie ze 4. třídy.                                 V kategorii Klokánek skončila na 3. místě Šťásková Laura ze 6. třídy.

Vítězům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy. Děkujeme i všem ostatním soutěžícím za jejich snahu a chuť účastnit se zajímavých výzev.                                                                      Mgr. I. Sedláčková, garant soutěží

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode