Prodloužená žáků 8. a 9. ročníku

26.11.2021 14:12

Ve čtvrtek 25. 11. 2021 se v Kulturním domě v Horní Rovni uskutečnila prodloužená, která ukončila letošní minitaneční žáků 8. a 9. ročníku. Vzhledem k epidemické situaci mohli přijít pouze rodinní příslušníci a pozvaní hosté, ale i tak bylo v sále skoro plno.

Tanečníci se pořádně zapotili, protože zvládnout tancovat 3,5 hodiny, to už chce pořádnou výdrž...   Zopakovali si všechny tance, které se naučili, a zahráli si oblíbenou "židličkovou" - vítězové Róza Hájková (9.A) a David Pamánek (9.B).
Proběhla také taneční soutěž a volba Miss a Missáka - zvítězili Šarlota Kubínová (8.) a Michal Kosina (9.A). V taneční soutěži se na 1.-3. místě umístili Tadeáš Svoboda (9.A) s Nelou Johanovou (8.), Lukáš Jedlička (9.A) s Šarlotou Kubínovou (8.) a Michal Kosina s Kateřinou Najčovou (oba 9.A). A zatančili si i rodiče, prarodiče či sourozenci.
Celými lekcemi i prodlouženou tanečníky vedl pan Karel Richter z tanečního klubu Apel Holice se svými čtyřmi asistenty. Zástupci tříd jim předali malé sladké poděkování za jejich práci a trpělivost.
Děkujeme také paní starostce Ivě Vinařové a radě obce i panu Jiřímu Herbstovi ze SRPD, kteří tuto akci podpořili.
Fotografie i videa si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
Mgr. Jana Sevránková, garant akce
 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode