Provoz školní družiny od 12.4.2021

08.04.2021 12:09

Vážení rodiče, milí žáci,

školní družina bude fungovat od pondělí 12. 4. 2021 pro žáky, kteří se účastní prezenční výuky a jsou přihlášeni do družiny, stejně jako tomu bylo před uzavřením škol (tj. i ranní družina od 6:30 hod).

Při příchodu žáků do školy budou žáci otestováni pod dohledem paní vychovatelky D. Vachové.

Jsme také připraveni zajistit dohled nad žáky, kteří mají mít distanční výuku a jejich rodiče jsou členy složek IZS nebo pedagogičtí pracovníci. Tito žáci budou součástí zvláštní homogenní skupiny. Prosíme rodiče těchto žáků, aby nahlásili svůj zájem o tuto službu ředitelce školy na e-mail: reditel@zsdolniroven.cz.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode