Pyžamový den ve III. třídě

01.04.2019 12:19

Je 1. apríla a žákovský parlament vyhlásil na dnešek pyžamový den. A to si parlamenťáci určitě ani  neuvědomili, jak se to bude hodit, protože o víkendu se posunul čas na letní, takže vstáváme o hodinu dřív. Komu by se chtělo?! Pyžámko nás láká do postýlky dát si ještě „šlofíčka“. Aby se třeťáci probudili, připravila jsem pro ně dopoledne plné soutěží. Vyhrál každý, kdo dokázal spolupracovat ve dvojici a vyřešit všechny zapeklité úkoly. Ať při tvoření slov, nebo počítání peněz, či odhadech, kolik spánku potřebuje člověk. Na závěr jsme při hudební výchově hledali řízek, který se ztratil v lese (podle J. Žáčka). Odměnou všem byl příjemně strávený den a pár bonbónů jako prémie.                                   Mgr. M. Pekárková, tř. uč.

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode