Recitační soutěž „Roveňský hrníček“

22.02.2019 08:14

 

Dne 19. 2. 2019 se na naší škole konala recitační soutěž ,,Roveňský hrníček‘‘. Letošního ročníku se zúčastnilo pouze šest žákyní z různých tříd.

I přes početné obecenstvo a nervozitu se dívkám velmi dobře dařilo. Recitace se obešla bez přebreptů a zapomínání. Porota tvořená členy Žákovského parlamentu a paními učitelkami Ivanou Šmaterovou a Martinou Záplatovou neměla lehké rozhodování. Přesto se ale shodla bez většího dohadování na konečných výsledcích a rozhodla o umístění dívek. Ceny vítězkám předali naši parlamenťáci. V kategorii 4.- 5. třídy první místo obsadila Šarlota Kubínová. V souboji šesťaček a sedmaček získala prvenství Rozálie Hájková, na druhém místě skončila Kateřina Jelínková a třetí místo obsadila Kateřina Najčová. V kategorii nejstarších žákyň z 8. a 9. třídy se umístila na stříbrné příčce Kateřina Klejchová a vítězkou se stala Daniela Klepalová, která zároveň obdržela i nejvyšší celkový počet bodů za své vystoupení.

Děvčatům srdečně blahopřejeme a budeme jim držet pěsti, až nás budou reprezentovat v březnu v okresním kole v Pardubicích.

Eliška Hrochová, redaktorka časopisu Roveňské oko

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode