Roveňské kolečko

28.05.2018 00:24

Dne 22. 5. 2018 proběhl na naší škole pod patronátem Českého svazu cyklistiky první ročník cyklistické soutěže Roveňské kolečko. Za ČSC dohlížel na závod pan Ing. Jiří Klicpera, CSc., organizaci soutěže obstarali všichni učitelé školy a žáci IX. třídy. Paní ředitelka s paní starostkou vše pečlivě připravily, realizovaly a společně soutěž úvodními slovy zahájily. Výsledkem byl společně strávený sportovní den za doprovodu kapely Děvět zvířat. Ještě jednou děkujeme všem, kdo se podíleli na realizaci soutěže. Atmosféru soutěže můžete nasát z fotek v galerii. Těšíme se na další ročník.