Roveňské kolečko

23.05.2019 08:13

21. května 2019 proběhl na naší škole 2. ročník cyklistické soutěže „Roveňské kolečko“. Soutěže se zúčastnilo celkem 73 závodníků.

Závodit k nám přijeli i žáci ze ZŠ Moravany a ZŠ Horní Jelení. Závod probíhal v pěti kategoriích rozdělených na dívky a chlapce podle věku. Na celé dění dohlíželi žáci 9. ročníku coby organizátoři. Klání komentovali pan učitel Michal Mojžíš a pan učitel Zdeněk Tužil, velitelem trati byl pan školník Pavel Žierik a hlavního rozhodčího dělal Ing. Jiří Klicpera.

Téměř všechny kategorie ovládli závodníci z naší školy.

Děkujeme organizátorům za příjemně strávené dopoledne a všem soutěžícím blahopřejeme k jejich výkonům.

Dorothea Malinská, redaktorka časopisu Roveňské oko