Rozloučení s Karlem Gottem

10.10.2019 14:54

V pátek 11. 10. 2019 proběhne v Paláci Žofín na Slovanském ostrově v Praze rozloučení s jedinečným českým umělcem Karlem Gottem. Pan Karel Gott byl nejen nejúspěšnější a nejoblíbenější český interpret, byl to ale také člověk s velkým srdcem, slušný, laskavý, a i přes svou velkou slávu velmi skromný a pokorný. A proto naše škola posílá na Žofín kytici květů jako výraz poděkování za radost a příklad, který skrze své písně všem lidem rozdával. Kytici do Prahy povezou Petr a Pavel Slezákovi, výborní muzikanti a v současnosti žáci 8. třídy Masarykovy základní školy Dolní Roveň. Oběma chlapcům také děkujeme.        

 Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode