Rozloučení s Karlem Gottem

10.10.2019 14:54

V pátek 11. 10. 2019 proběhne v Paláci Žofín na Slovanském ostrově v Praze rozloučení s jedinečným českým umělcem Karlem Gottem. Pan Karel Gott byl nejen nejúspěšnější a nejoblíbenější český interpret, byl to ale také člověk s velkým srdcem, slušný, laskavý, a i přes svou velkou slávu velmi skromný a pokorný. A proto naše škola posílá na Žofín kytici květů jako výraz poděkování za radost a příklad, který skrze své písně všem lidem rozdával. Kytici do Prahy povezou Petr a Pavel Slezákovi, výborní muzikanti a v současnosti žáci 8. třídy Masarykovy základní školy Dolní Roveň. Oběma chlapcům také děkujeme.        

 Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Fotografie použita dle Creative Commons Richard George Davis  Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode