Sběr žaludů a kaštanů – oznámení ŠD

03.11.2020 19:22

Milé děti, rodiče,

před uzavřením školy jsme vyhlásili soutěž ve sběru žaludů a kaštanů. Určitě jste se snažily a ve volném čase jste je pro zvířátka sbíraly.

Bohužel stále nevíme, kdy se zase vrátíme do školy, proto vás prosím - pokud máte nějaké množství těchto plodů nasbírané, můžete je zavézt na malou školu - na školní zahradu do altánu do 12. 11. Branka na zahradu je otevřená, dostanete se tam.

Kaštany vysypte na zem, žaludy do pytle. Donesené kaštany  si odvezou myslivci do Čivic, žaludy odveze pan Koutenský do Boršova.

Až se zase sejdeme, nahlásíte nám, co a jaké množství jste odevzdaly.

Předem moc děkuji za spolupráci pro dobrou věc. Přeji všem pevné zdraví.                                                 D. Vachová, vedoucí vychovatelka