Sbírka pomůcek pro ukrajinské žáky

21.03.2022 07:58

Vážení rodiče a přátelé školy,

naše škola bude od pondělí 21. 3. 2022 přijímat k výuce ukrajinské žáky. Pokud byste chtěli podpořit naše nové žáky v jejich nelehké situaci, můžete jim darovat školní pomůcky.

Potřebné jsou hlavně tyto pomůcky:

úložné boxíky, penály, pera, tužky, propisovací tužky, fixy, pastelky, vodové barvy, štětce, kružítka, nůžky, lepidla, pravítka, papíry, čtvrtky, barevné papíry, sešity a obaly na ně.

Pomůcky můžete přinést osobně na malou školu ve čtvrtek 24. 3. a v pátek 25. 3. vždy od 6:30 do 7:30 hodin a od 11:20 do 15:00 hodin a předat je Mgr. L. Louženské u hlavního vchodu do budovy malé školy (nový vchod) nebo je poslat do školy po svých dětech. Na malé škole pomůcky pro ukrajinské děti bude shromažďovat Mgr. L. Louženská, na velké škole Mgr. J. Balášová.

V případě potřeby oznámíme další termíny sbírky.

Děkujeme Vám za podporu.

Vedení školy