Sedí vaše děti správně u PC?

19.10.2020 17:10

Vážení rodiče, milí žáci,

distanční výuka běží na plné obrátky. Někteří již píšete pozitivní reakce na to, že jsme byli připraveni a hned jsme se rozběhli se systéme zadávání materiálů, úkolů, testíků a hlavně, že v podstatě jednoduchým způsobem  hlavně s ohledem na sourozence a technické možnosti rodin konáme videokonference. Hodně z vás si pochvaluje i poskytování stravování dětem v době distanční výuky a způsob, jakým jsme situaci řešili.

Vězte, že se velmi snažíme. Záleží nám na tom, aby námi vedená distanční výuka byla pro žáky co nejúčinnější.

Vám, vážení rodiče,  děkujeme za spolupráci a pochopení. Vašim dětem přejeme, ať se jim výuka na dálku dobře daří a ať je alespoň částečně baví.

Jedna pozorná maminka mi poslala odkaz na video, kde je ukázáno, jak správně mají děti sedět u PC, neboť právě dlouhodobé nesprávné sezení může negativně ovlivnit páteř a zádové svaly, které se v dětském věku vyvíjejí. Posílám odkaz na toto video:

m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=jQLPCXuVitU

Buďte hlavně zdraví a mějte se dobře.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode