Školní družina a její akce

30.09.2019 09:45

Ve středu 25. 9. se uskutečnil první společný výlet žáčků přihlášených do oddělení ŠD. I když ráno počasí nevypadalo moc dobře, nakonec nám svítilo i sluníčko. Autobus nás dovezl do Třemošnice, kde jsme se stavili na slíbené zmrzlině a odtud jsme šli pěšky divokou roklí, údolím zvané Peklo, na Kraskov. Tam už na nás čekal vedoucí malého občerstvení a připravil nám ohýnek, na kterém jsme si opekli buřty. Také jsme hledali poklad, který jsme společně našli. Potom jsme příjemně unaveni jeli domů. Byl to moc hezký výlet.

V pátek 27. 9. nás navštívily děti ze školní družiny ZŠ Komenského Holice. Společně jsme zhlédli  pohádku Červená Karkulka, kterou nám zahrálo divadélko Kozlík. Po představení  jsme hosty z Holic  pohostili malým občerstvením a strávili jsme milou a příjemnou chvilku na školní zahradě. Žáčkům a p. vychovatelkám z Holic se u nás na malé škole moc líbilo. Spolupráce je super, budeme v ní pokračovat i v budoucnu.

Děkujeme všem maminkám za dobroty, které nám připravily.     

Vachová Daša, vedoucí vychovatelka ŠD                            

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode