Školní družina – návštěva v ŠD Komenského Holice

31.05.2019 21:39

Naše šk. družina navázala spolupráci se školní družinou ZŠ Komenského v Holicích.Paní vychovatelky nás pozvaly na návštěvu a v rámci Dětského dne pro nás společně s družinovými dětmi připravily hezký program. Nejdříve jsme společně vyrazili na výbornou zmrzlinu. Potom se děti rozdělily do dvojic, vždy jeden Roveňák a jeden Holičák. V parku vedle budovy školní družiny měly děti co nejrychleji najít 20 ukrytých obrázků. Na zahradě si společně pohrály, čekalo na nás i výborné občerstvení. My jsme na oplátku dětem předali malé dárečky a pozvali jsme je k nám na návštěvu v příštím školním roce. Bylo to fain. D. Vachová

                                                                                                

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode