07.12.2018 07:11
Minulý týden v úterý 27. 11. jsme byli poprvé v tomto školním roce plavat ve Všestarech u Hradce Králové. Je to menší bazén, kde si děti více hrají, protože si můžeme vypůjčit různé předměty do vody a moc se nám tam líbí. Příští plavání si bazén pronajmeme na 1,5 hodiny.
Ve středu 5. 12. nás ve škole navštívil profesionální kouzelník Jiří Krejčí a předvedl zajímavá kouzla. Při čarování mu pomáhaly děti i paní vychovatelky.
Ve čtvrtek 6. 12. jsme si užili báječné odpoledne v Muzeu Švýcárna ve Slatiňanech. Děti si zde ozdobily perníčky, magnetky, vyrobily si ozdobičky na stromeček. Viděly také, jak se přímo zdobí vánoční ozdoby. Nejvíce je bavil kobylí trenažér, v němž se na chvíli staly kočím v pěkném kočáře. Fotky z těchto zdařilých akcí si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Vachová Daša