Zahájení školního roku 2019-2020 v naší škole

03.09.2019 21:02

Nový školní rok jsme slavnostně zahájili v pondělí 2. 9. 2019.

S žáky 2. až  9. ročníku jsme se přivítali v 8:00 v sokolovně, která byla vyzdobená květinami z předcházející národní jiřinkové výstavy. Žákům jsme představili nové zaměstance, informovali jsme je o úpravách v budovách školy, připomněli jsme jim bezpečnost. Žáky pozdravila také paní starostka obce Iva Vinařová.

Slavnostní zahájení školní docházky našich prvňáčků proběhlo na malé škole v jejich třídě od 10:00 hodin. Přivítala je paní ředitelka školy Mgr. Jarmila Michálková, jejich třídní učitelka Mgr. Magda Schejbalová a paní starostka Iva Vinařová, která jim ještě předala krásné dárečky od Obecního úřadu Dolní Roveň. Malí žáčci byli spokojení a zároveň odhodlaní začít poznávat život školáka. 

Děkujeme Obecnímu úřadu Dolní Roveň za knížku a kytičku pro naše nejmladší žáčky a také velkou pomoc v podobě vybudování nových podlah v přízemních třídách malé školy.

Všem žákům i pedagogům přejeme úspěšné vykročení do nového školního roku, hodně zdraví, pohody a chuť do práce.

Vedení školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode