Školní výlet 5.A a 5.B

22.06.2021 21:07

Ve středu 16. června jsme se vydali na výlet do pražské zoologické zahrady. Cesta autobusem rychle uběhla a za dvě a půl hodiny jsme byli v Praze. Paní učitelka L. Louženská zakoupila vstupenky a u hlavní brány nás již čekal průvodce, se kterým jsme prošli spodní část ZOO, pavilony Ostrov lemurů, Darwinův kráter, pavilon goril, šelem. Vstoupili jsme do velké voliéry ptáků. Dozvěděli jsme se spoustu nových a zajímavých věcí. Po dvou hodinách jsme už sami prošli do horní části ZOO, kde se nachází zvířata z Afriky – sloni, žirafy, antilopy, hroši a další známé i méně známé druhy zvířat. Snad každý si našel svoje oblíbené zvíře. Nakonec jsme si nechali bazén s hravými lachtany, ale ty jsme k našemu zklamání neviděli, protože je bazén v opravě. Tak snad příště. Výlet se vydařil a všichni plni dojmů a zážitků jsme se v pořádku vrátili domů. Z. Tužil, L. Louženská, D. Vachová

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode