Školní výlet III. a IV. třídy

20.06.2019 16:24

Školní výlet III. a IV. třídy

Ve středu 19. 6. Byla III. a IV. třída na výletě na  zámku Loučeň.  Při prohlídce zámku jsme se dozvěděli o bývalých majitelích a jejich službách v poštovnictví.  Provázela nás opravdová princezna Její knížecí Jasnost Karolína princezna z Thurnů a Taxisů. Při prohlídce nádherného anglického parku nás provázel správce p. Vratislav Zákoutský , vynikající odborník na přírodu a dendrologii. Jeho poutavé vypravování o neobvyklých stromech  a hmyzu žáky velice zaujalo. Odnesli jsme si domů i větvičku liliovníku. Potom jsme si prošli přírodní labyrinty, kde se děti opravdu „vyřádily“. I přes velké teplo se výlet vydařil.

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode