Slavnostní předání vysvědčení žákům 9. třídy

02.07.2021 14:36

Ve středu 30. 6. bylo žákům 9. třídy slavnostně předáno závěrečné vysvědčení v obřadní místnosti Obecního úřadu v Dolní Rovni. Kromě vysvědčení dostali žáci na památku  absolventskou šerpu, třídní almanach a další drobné dárečky od třídní učitelky Mgr. Lenky McGrath. S žáky se rozloučily i paní ředitelka Mgr. Jarmila Michálková a paní starostka Iva Vinařová. Za žáky krátce promluvila dvě děvčata, která zhodnotila devět let na základní škole, zavzpomínala na pěkné třídní akce a také poděkovala rodičům a učitelům za jejich péči a trpělivost během školní docházky.

Žákům přejeme úspěšné vkročení do nové etapy jejich života a pevné zdraví.

mzsdr.rajce.idnes.cz/Slavnostni_predavani_vysvedceni_na_OU_-_9._tr.

 

 

 

 

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode